Maden ve Petrol İşletmeleri

Maden ve petrol işletmeleri gücün 7/24 açık olması gereken alanlardır. Böylece küresel bir ekonomide talep üzerine tam zamanlı olarak sağlam, esnek ve tam entegre olarak bir güç sağlanabilir. Firmamız doğru ebatta güç ve düşük emisyon ihtiyaçları karşılayarak en yeni jeneratör modellerini sizler için sağlar. Bunun yanı sıra son kullanıcıların ihtiyaçları ve taleplerine doğrudan yanıt verecek şekilde geliştirilen jeneratörler ile üst seviyede esneklik, verimlilik ve sürdürülebilirlik imkânı veriyor.
Güç sistemi ile tasarımı yaklaşımlarında önemli bir yol kat eden firmamız, geniş ürün yelpazesinde üretmiş olduğu jeneratörlerle sektörde uzun vadeli bir kullanım sağlıyor. Birçok alanda kullanılan jeneratörler sondaj ve madencilik operasyonlarında da güvenilir bir güce ihtiyaç duyulan her alanda kullanım gereklilikleriyle öne çıkar.
Güç sistemi ürünlerimiz, birçok alternatifiyle birlikte, fiziksel emeğin oldukça yoğun olduğu, risk yönetimiyle işçi sağlığı güvenliğinin en üst noktada olması gerektiği sektörlerde kullanılmalıdır. Özellikle madencilik sektöründe teknoloji kullanımının önemi oldukça yüksektir. Bu anlamda kesintisiz enerji için jeneratör çözümleri önemli bir konumda bulunuyor.

Size Özel Çözümlerimiz Hakkında Konuşalım!

1