Jeneratör Kiralama

Kiralama çözümlerinde genişleyen filosu ile ihtiyaç duyduğunuz yerde, ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi karşılamaya devam ediyor.

Türkiye’nin en genç ve en hızlı büyüyen jeneratör kiralama ve ikinci el seçenekleri ile 2 kVA’dan başlayan tüm güç aralıklarındaki ihtiyaçlarınıza cevap veriyor, son teknoloji ile üretilmiş çözümlerimizi 7 gün 24 saat kesintisiz teknik desteğimiz ile sunuyoruz.
Kabinli, römorklu, konteyner tipi dizel jeneratör setleri, mobil aydınlatma kuleleri ve yük bankalarının yanı sıra düşük ses seviyeli ve özel tasarımlı ürünlerimiz, hibrit jeneratör gibi esnek seçeneklerimizle işletmenize katma değer yaratıyoruz.

Dünyaca ünlü yıldızların konserlerinden festivallere, spor organizasyonlarından büyük eğlence mekanlarına, finans ve sanayi kuruluşlarından inşaat, telekomünikasyon ve altyapı projelerine kadar pek çok sektörden önemli referanslara sahip olan Optimum Güç ve Enerji Sistemleri hızlı, kaliteli, ekonomik ve esnek çözümleri ile rekabette hep önde olmanızı sağlıyor.

3 gün ile 2 yıl arasında gerçekleşen operasyonel kiralamanın yanı sıra 5 yıllık uzun dönem jeneratör kiralama alternatiflerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için https://optimumguc.com/ üzerinden ulaşabilirsiniz

Size Özel Çözümlerimiz Hakkında Konuşalım!

1